بنر
۲۸ دی ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲

اخبار

اگر موشک‌های ارتش یمن، ایرانی بود با افتخار و قدرت آن را اعلام می‌کردیم

اگر موشک‌های ارتش یمن، ایرانی بود با افتخار و قدرت آن را اعلام می‌کردیم
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سعودی ها باید پاسخگو باشند که بمب های سر مردم یمن می ریزند را از کدام کشورها گرفته اند و این کشورها با چه مجوزی بمب های خود را برای کشتار مردم یمن به سعودی ها داده اند.
به گزارش سیاست روز، سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادعای نماینده آمریکا در سازمان ملل مبنی بر ایرانی بودن موشک‌های شلیک‌شده از یمن به سمت ریاض، گفت: ما بارها اعلام کرده‌ایم که ارتش و مردم یمن مورد حمایت ایران هستند و درعین‌حال به‌صراحت گفته‌ایم که هیچ موشکی را به یمنی‌ها نداده‌ایم.
 
وی گفت: البته جمهوری اسلامی آن‌قدر شجاعت، اقتدار و صداقت دارد که اگر بخواهد به کشور موشک بدهد آنرا صریح اعلام کنند و اگر ما می‌خواستیم به یمنی‌ها موشک بدهیم این موضوع را می‌توانستیم به صراحت اعلام کنیم. سعودی  ها بهتر است بدانند که اگر موشک‌های ایرانی در اختیار ارتش و مردم یمن بود، شرایط جنگ طور دیگری رقم می‌خورد.
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی  مجلس گفت: سعودی‌ها باید پاسخگو باشند که بمب‌های سر مردم یمن می‌ریزند را از کدام کشورها گرفته‌اند و این کشورها با چه مجوزی بمب‌های خود را برای کشتار مردم یمن به سعودی‌ها داده‌اند.
۳ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱
تسنیم |
تعداد بازدید : ۴۹۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید